6ET71AV
HP EliteDesk 800 G5 Mini i5-9500 3.00 GHz, 8GB DDR4, 256GB Nvme SSD, Win 11 Pro
€599,00
HP EliteDesk 800 G5 Mini
Processor: i5-9500 3.00 GHz
Geheugen: 8GB DDR4
Opslag: 256GB M2 SSD
6x USB3.0, VGA+2x DP
OS: Win 11 Pro
Garantie: 36 maanden
Vraag een vrijblijvend offerte aan!
Maas Computers
Tel: +31850203750
[email protected]
[email protected]
6ET71AV
Refurbished
De ultrakrachtige zakelijke Mini is nu flexibeler dan ooitnErvaar prestaties, beveiliging en goede beheermogelijkheden voor de moderne werkplek met de compacte HP EliteDesk 800 Desktop Mini. Hij is gemaakt om perfect bij uw bedrijf en budget te passen.
| Merk : | HP Hewlett-Packard |
| Model : | HP EliteDesk 800 G5 Mini |
| Processor : | Intel Core Mini i5-9500 3.00 GHz |
| Aantal cores : | 6 |
| Threads : | 6 |
| Klokfrequentie : | 3.00 GHz |
| Maximale turboklokfrequentie : | 4.40 GHz |
| Interne geheugen : | 16GB DDR4 |
| Opslag : | 500GB M2 SSD 6x USB3.0, VGA+2x DP |
| Video uit : | 2x DisplayPort |
| Besturingssysteem : | Win 11 Pro |
| Internet/Wifi : | Ethernet 1Gbps |
| Hoogte : | 308mm |
| Breedte : | 100mm |
| Diepte : | 338mm |
| Gewicht : | 6,13kg |
| Garantie : | 36 maanden |
| EAN : | 0194441246483 |
